Drevený stôl z jaseňového dreva obložený vápencom

Krásny ručne vyrobený drevený stôl manželov Kancnerových bol obložený vápencom, ktorý bol zvýraznený a naimpregnovaný produktom Owatrol POLYTROL®.
Masívna jaseňová doska bola napustená saturačným a konzervačným olejom Owatrol DEKS OLJE D.1®. Na vytvorenie vysoko lesklého povrchu jaseňovej dosky bol aplikovaný finálny olejový lak Owatrol DEKS OLJE D.2®, ktorý vytvoril tvrdú, pružnú a vysoko lesklú vrstvu.

Drevená zastávka a vyrezávané drevené sochy v slovenskej obci Rakovo, okres Martin

Finálne ošetrenie krásnych drevených sôch, zastávky a dreveného posedenia bolo prevedené saturačným a konzervačným olejom Owatrol DEKS OLJE D.1® a penetračným náterom s UV ochranou Owatrol AQUATHERM® Honey.

Ošetrenie povrchu drevenej sauny

Finálna povrchová úprava dreveného exteriéru sauny bola prevedená penetračným náterom s UV ochranou Owatrol AQUATHERM® Movingui a Owatrol AQUATHERM® Paduk.

Ošetrenie drevenej terasy z Thermowood

Finálna povrchová úprava drevenej terasy Thermowood bola prevedená penetračným náterom s UV ochranou Owatrol AQUATHERM® Honey.

Vyčistenie a ošetrenie drevenej terasy z exotického dreva

Pôvodný zašednutý vzhľad terasy z exotického dreva bol vyčistený a oživený vysoko účinným odšeďovačom a čističom Owatrol NET-TROL®, ktorý šedému a zvetranému drevu navracia jeho prirodzenú farbu do 20 minút. Následne bol povrch terasy po riadnom vyschnutí napustený penetračným olejom na drevo s UV ochranou Owatrol TEXTROL RUSTIC®.