Umelecké maliarstvo

Prostriedky na použitie v umeleckom maliarstve

Owatrol má v ponuke aj prostriedky na použitie v maliarstve a umeleckom maliarstve.

Medzi ne patrí produkt Owatrol Floetrol, ktorý pri aplikácii uľahčí tok farby a eliminuje stopy po štetci či valčeku. Pri valčekovaní vytvára vzhľad nástreku. Pri nástreku neupcháva trysky. Celkovo zlepšuje vlastnosti akrylových farieb a úroveň farieb na olejovej báze. Použitá farba sa tak lepšie prispôsobí rôznym podmienkam, ako sú extrémne vysoké a nízke teploty alebo vysoká vlhkosť.

Ďalším vhodným prípravkom je penetračná prísada do farieb a lakov Owatrol EB, určená na použitie na murivo alebo vnútorné nátery na vodnej báze. Penetračná prísada znižuje problémy s olupovaním farby na rôznych druhoch povrchov.

OWATROL - príklady použitia v umeleckom maliarstve Pozrite sa na príklady použitia prípravkov Owatrol v umeleckom maliarstve .

OWATROL FLOETROL® je ideálny prostriedok na aplikáciu nástrekom, umožňuje zníženie tlaku v sústave, a to až o 20% bez vplyvu na spôsob nástreku. Zlepšením vlastností farby znižuje opotrebenie a...
11,41 €
OWATROL AUSSIE-TROL® je prísada na vodnej báze, ktorá mení klzné a ťahové vlastnosti akrylových farieb používaných v liacich technikách ako doplnok k produktu FLOETROL®. Umožňuje množiť, obmieňať...
27,01 €