amnest Oficiálny distribútor OWATROL ČR a SR

Sme výhradným dovozcom spoločnosti OWATROL pre Českú a Slovenskú republiku. OWATROL patrí k popredným svetovým výrobcom produktov slúžiacich na čistenie, ochranu na ošetrenie a obnovenie nových aj narušených materiálov (drevo, plast, kameň, sklolaminát, bridlice, hrdzavý kov).
Ponúkame prostriedky na renováciu, čistenie a údržbu dreva, plastu, kameňa i kovu (nátery, čističe a odstraňovače). Nájdete u nás oleje a nátery na drevo, plast aj kov, odstraňovač starých olejov a farieb, čistič všetkých povrchov a prostriedky na renováciu všetkých povrchov.

Produkty OWATROL sú nátery na drevo, prostriedky na čistenie, renováciu, oživenie, údržbu a ošetrenie všetkých povrchov ako je drevo, plast, kov a kameň.

OWATROL sú špičkové produkty popredného svetového výrobcu určené ako na čistenie, na ochranu, ošetrenie a obnovenie nových i narušených materiálov (drevo, plast, kameň, sklolaminát, bridlice, hrdzavý kov a iné).
V rade OWATROL nájdete ucelený systém určený na renováciu a ošetrenie celého radu materiálov. Od odšeďovača dreva, odstraňovača starých náterov, prípravku na ničenie škodcov a húb, prípravkov na reštaurovanie plastov, laminátov a keramiky, saturačných a konzervačných olejov až po antikorózne a finálne farby.
S produktmi OWATROL zmeníte vzhľad týchto materiálov takmer okamžite a nadlho. Práca s nimi je rýchla, jednoduchá a bezpečná. Takmer okamžite po ich aplikácii získate požadovaný výsledok a vaše veci znovu získajú svoj pôvodný lesk a krásu.