Umelecké maliarstvo

Fotografie do tejto galérie poskytla pani Gabriela Hannigová z Opavy, ktorá tieto nádherné obrazy vyrobila s pomocou produktu OWATROL FLOETROL. V prípade záujmu o tieto alebo podobné obrazy, kontaktujte pani Hannigovú na e-mail: vrionis@seznam.cz.
S pomocou produktovOWATROL FLOETROLvytvorila pani Daniela Uhriková jedinečné a veľmi krásne obrazy. V prípade Vášho záujmu o vytvorenie týchto originálnych obrazov neváhajte pani Uhrikovú kontaktovať na tel. čísle +421 908 924 577 alebo e-mailom:daniela.komora@gmail.com.
Profesionálny maliar pán Zdeněk Paďour pridávaOWATROL FLOETROLdo farieb na vytvorenie všetkých svojich nádherných obrazov. Pokiaľ budete mať záujem o vytvorenie akéhokoľvek obrazu, môžete ho kontaktovať na e-mail:padour@seznam.cz. Na mnoho ďalších a veľmi zaujímavých obrazov sa môžete pozrieť nawww.artgallery-padour.estranky.cz
Pani Anna Plagová vytvorila s pomocou produktuOWATROL FLOETROLveľmi krásne a jedinečné obrazy.
Pokiaľ Vás zaujali tieto originálne a zaujímavé obrazy a budete mať záujem o vytvorenie akéhokoľvek obrazu, môžete pani Plagovú kontaktovať e-mailomanna.plagova@seznam.czalebo na tel. čísle +420 777 465 459.