Špeciálna konzervácia hrdze

Špeciálna konzervácia hrdze - OWATROL OIL

Owatrol umožňuje ošetrenie a konzerváciu povrchu kovov napadnutých hrdzou. Ošetriť povrch kovov môžete z preventívneho hľadiska aj z hľadiska zastavenia rozširovania hrdze na už skorodovanom povrchu. Vysoko penetračný a viacúčelový špeciálny olej OWATROL OIL ošetrí vzniknutú koróziu kovu, vytesní vlhkosť a vzduch a zabráni tak jej šíreniu. OWATROL OIL, vďaka špeciálnej patentovanej formule, prenikne až na zdravé jadro kovu a zabráni tým ďalšiemu šíreniu korózie. OWATROL OIL má vysoko penetračné vlastnosti.

OWATROL OIL je možné tiež použiť ako prísadu do farieb a náterov, ktorá zlepší tekutosť a priľnavosť finálnej povrchovej vrstvy na kovovom povrchu.

Prípravok OWATROL OIL je tiež vyhľadávaným produktom na konzerváciu povrchu kováčskych výrobkov. Je vhodný na železné aj neželezné kovy, ako sú napríklad oceľové konštrukcie, zábradlia, rošty, trupy lodí, cisterny, stroje, alebo časti motora. Veľmi často je tiež vyhľadávaný reštaurátormi a zberateľmi starých vozidiel - veteránov.

V prípade zaistenia odolnosti povrchu, ošetreného olejom OWATROL OIL , proti UV žiareniu je vhodné na takto ošetrený povrch ešte aplikovať finálnu UV ochranu - prostriedok Owatrol OXID VERNIS.

OWATROL ®OIL je úplne neporaziteľný a úplne jedinečný prostriedok v ošetrení korózie, zlepšenie tekutosti a priľnavosti náteru. Tepelná odolnosť +175 °C. Viacúčelový vysoko penetračný olej, ktorý...
10,89 €
OWATROL FLOOR VERNIS® je jednozložkový číry lak na kovové podlahy obohatený alkydovými živicami a modifikovaným polyuretánom pre väčšiu odolnosť. Používa sa na nové alebo zoxidované kovové...
92,00 €